Meet Info
St. Marcellinus Spirit Classic
May 1, 2014 to May 2, 2014
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Shemar Stuart
Bramalea - Brampton
12.05
12.37
Mateo Delahaye-Brown
David Suzuki SS - Brampton
12.10
12.55
Caleb Martey
Bramalea - Brampton
12.15
12.59
Bryan Perez
St. Marguerite d'Youville-Bram
13.50
12.73
Kevin Wong
St. Marcellinus - Mississauga
13.92
12.74
Lamar Rudder
Ascension of Our Lord-Miss
12.47
12.76
Gregory Hinds
St. Joseph - Mississauga
12.46
12.92
Aaron Almeida
Our Lady of Mount Carmel-Missi
12.10
12.94
Matthew Manocchic
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
00.40
12.95
Zaid Malik
St. Marcellinus - Mississauga
13.80
13.11
Remy Pineda
St. Joseph - Mississauga
12.90
13.16
Damon Lewis
Iona Catholic - Mississauga
12.70
13.19
Marcus Jones
Brampton Centennial - Brampton
12.50
13.20
Michael Chang
Georgetown - Georgetown
12.60
13.24
Claudio Gioffre
St. Marcellinus - Mississauga
14.05
13.26
Kaheem Dunkley
Glenforest SS - Mississauga
00.30
13.31
Brian Johnson-Lennard
David Suzuki SS - Brampton
11.80
13.33
Travis Hunter
Georgetown - Georgetown
12.60
13.37
Divon Romeo
Bramalea - Brampton
12.50
13.40
Hackett-Mignon Khalil
David Suzuki SS - Brampton
11.60
13.43
Tivon Bryan
St. Marguerite d'Youville-Bram
00.30
13.44
Myles Brady
Mayfield - Brampton
00.30
13.47
Kevin Do
Mississauga - Mississauga
00.05
13.52
Karol Klik
St. Joan of Arc - Mississauga
14.23
13.52
John De Leon
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
00.20
13.66
Gazi Ahmed
Brampton Centennial - Brampton
00.30
13.72
Kasim Grant
St. Marguerite d'Youville-Bram
12.50
13.82
Shane Straughn
Ascension of Our Lord-Miss
13.55
13.87
Mustapha Lahoye
Sandalwood Heights - Brampton
13.10
13.91
Aarya Abesteh
St. Marcellinus - Mississauga
15.58
13.92
Rommel Watson
Stephen Lewis - Mississauga
00.85
13.96
Kyle Sideris
Georgetown - Georgetown
12.60
14.02
Dylan Ferdinand
Thomas A. Blakelock - Oakville
00.30
14.12
Argenis Bermudez
Notre Dame - Brampton
00.40
14.14
Kyle Perera
Heart Lake - Brampton
00.40
14.22
Michael Antram
Thomas A. Blakelock - Oakville
13.80
14.23
Kyle Fitzgerald
Thomas A. Blakelock - Oakville
00.40
14.24
Daniel Haddad
St. Joseph - Mississauga
13.64
14.25
Anuj Gandhi
Turner-Fenton - Brampton
13.50
14.25
Jasdip Sidhu
Heart Lake - Brampton
15.09
14.31
Nick Fazio
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
00.20
14.34
Quinn O'Connor
Cawthra Park - Mississauga
11.90
14.69
David Zhao
Cawthra Park - Mississauga
12.20
14.87
Yousif Kzeer
Notre Dame - Brampton
14.20
DNS
Colin Macdonald
Notre Dame - Brampton
00.30
DNS
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Shemar Stuart
Bramalea - Brampton
12.37
12.20
10
Kevin Wong
St. Marcellinus - Mississauga
12.74
12.24
8
Mateo Delahaye-Brown
David Suzuki SS - Brampton
12.55
12.28
6
Caleb Martey
Bramalea - Brampton
12.59
12.31
5
Lamar Rudder
Ascension of Our Lord-Miss
12.76
12.51
4
Gregory Hinds
St. Joseph - Mississauga
12.92
12.65
3
Aaron Almeida
Our Lady of Mount Carmel-Missi
12.94
12.93
2
Bryan Perez
St. Marguerite d'Youville-Bram
12.73
DNS
c
Last updated Fri, 02 May 2014 18:19:01
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en