Meet Info
Marcellinus NOD Meet
May 6, 2011
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (253.02 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Daniel Zovic
St. Thomas Aquinas - Brampton
12.51
12.07
Kevon Black
Brampton Christian - Caledon
11.30
12.13
Brandon Douglas
Stephen Lewis - Mississauga
11.81
12.19
Norris Spike
St. Augustine - Brampton
12.10
12.27
Preston Johnson
St. Marguerite d'Youville-Bram
11.90
12.30
Kevin Angulo
Chaminade College - Toronto
12.50
12.31
Elikem Pitt-Doe
St. Joan of Arc - Mississauga
11.83
12.42
Myles Gardiner
St. Marcellinus - Mississauga
NT
12.59
Naquoin Hall
St. Augustine - Brampton
12.10
12.71
Ryan Leon
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
15.00
12.72
Derrick Ageyman-Duah
St. Marguerite d'Youville-Bram
12.50
12.74
Phillip Hasfal
St. Roch C.S.S. - Brampton
13.00
12.75
Joesph Lim
St. Joan of Arc - Mississauga
12.87
12.90
Holden Malcolm
St. Roch C.S.S. - Brampton
13.00
12.90
Connel Desousa
St. Thomas Aquinas - Brampton
13.00
12.92
Joseph Lawrence
Lincoln Alexander- Mississauga
12.30
12.95
Alex Godden
Notre Dame - Brampton
12.58
12.98
Alex Robinson
Chaminade College - Toronto
12.50
13.06
Godfirst Atutormu
St. Marcellinus - Mississauga
13.10
13.11
Seun Ogunleye
Our Lady of Mount Carmel-Missi
12.00
13.17
Ben Wanless
Georgetown - Georgetown
12.40
13.20
Omar Malcolm
Bramalea - Brampton
12.00
13.28
Brady Simpson
St. Michael S.S.
12.25
13.30
Daniel Steduto
John F. Ross - Guelph
15.00
13.31
Andrew Allen
Georgetown - Georgetown
12.60
13.32
Malcolm Chaka
Fr Michael Goetz - Mississauga
13.00
13.32
Matthew Wilson
Lincoln Alexander- Mississauga
13.00
13.32
Jason Jednorog
Loyola - Mississauga
14.00
13.35
Johnny Frias
Notre Dame - Brampton
12.57
13.39
Tristen Smith
Bramalea - Brampton
12.00
13.53
Jefferson Dong
Port Credit - Mississauga
12.40
13.55
Beresford B Lewis
Ascension of Our Lord-Miss
13.32
13.57
Stephen Cadamuro
Iona Catholic - Mississauga
12.50
13.81
Marcus Papin
St. Thomas Aquinas - Oakville
13.20
13.90
Quinn LaGrange
Erin - Erin
13:50.00
14.14
Malacahi Davis
St. Marcellinus - Mississauga
13.00
14.19
Ravel Raphael
Loyola - Mississauga
14.00
14.29
Trevor T Burth
Ascension of Our Lord-Miss
13.66
SCR
Rubin Amoah
St. Marcellinus - Mississauga
12.05
DNS
Nathan Heal
Centennial - Guelph
13.50
DNS
Elie Darwich
St. Martin's - Mississauga
13.15
DNS
Vlad Vamanu
John F. Ross - Guelph
12.50
DNS
Jamal Jana
Cardinal Ambrozic - Brampton
12.20
DNS
Philip Thompson
Cardinal Ambrozic - Brampton
12.70
DNS
John Nolasco
St. Martin's - Mississauga
12.80
DNS
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Kevon Black
Brampton Christian - Caledon
12.13
12.01
10
Preston Johnson
St. Marguerite d'Youville-Bram
12.30
12.21
8
Kevin Angulo
Chaminade College - Toronto
12.31
12.30
6
Daniel Zovic
St. Thomas Aquinas - Brampton
12.07
12.33
5
Norris Spike
St. Augustine - Brampton
12.27
12.35
4
Elikem Pitt-Doe
St. Joan of Arc - Mississauga
12.42
12.82
3
Myles Gardiner
St. Marcellinus - Mississauga
12.59
13.03
2
Brandon Douglas
Stephen Lewis - Mississauga
12.19
DNS
c
Last updated Fri, 06 May 2011 22:22:16
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en