Meet Info
St. Marcellinus Spirit Classic
May 3, 2018 to May 4, 2018
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Female 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Jillian Catton
Notre Dame - Brampton
NT
12.04
Jenae Hylton
St. Joan of Arc - Mississauga
14.20
13.27
Shailyn Pierre-Dixon
Mayfield - Brampton
14.00
13.34
Shai Cuffy
Our Lady of Mount Carmel-Missi
13.47
13.48
Elise Schoenhofer
Lorne Park - Mississauga
12.90
13.64
Helen Dong
The Woodlands - Mississauga
NT
13.67
Monique OConnor
Erindale - Mississauga
14.00
13.72
Kyra Luke
St. Joan of Arc - Mississauga
12.00
13.75
Katie Johnson
St. Marcellinus - Mississauga
15.00
13.78
Stella Cimicata
Father John Redmond - Toronto
14.75
13.89
Aaliyah Williams
St. Marguerite d'Youville-Bram
13.00
13.91
Athanasia Scountrianos
Our Lady of Mount Carmel-Missi
13.61
14.01
Sydney Webb
Mayfield - Brampton
14.00
14.08
Everlie Viray
Fr Michael Goetz - Mississauga
15.00
14.20
Paige Karppi
St. Marcellinus - Mississauga
15.00
14.26
Ann Mukkath
Fr Michael Goetz - Mississauga
15.00
14.36
Blessing Ilekhudba
St. Augustine - Brampton
14.80
14.36
Kefana Sterling
Ascension of Our Lord-Miss
13.88
14.41
Christina D'Angelo
Our Lady of Mount Carmel-Missi
14.21
14.44
Victoria Flemming
Philip Pocock - Mississauga
13.20
14.47
Lauren Wolkowich
St. Marcellinus - Mississauga
17.00
14.53
Sealene Macawile
St. Marcellinus - Mississauga
16.00
14.57
Dorothy Wu
Glenforest - Mississauga
15.00
14.62
Krystal McLymont
Iona Catholic - Mississauga
14.00
14.68
Iyana Knights
Stephen Lewis - Mississauga
13.50
14.73
Taijah Davis
Erindale - Mississauga
14.50
14.87
Fabiana Sucre Barreto
St. Marcellinus - Mississauga
15.00
14.88
Melissa Horton
Abbey Park - Oakville
18.00
14.90
Anjelica Malapitan
St. Marcellinus - Mississauga
15.00
14.93
Katherine Kolesnik
Bishop Allen Academy-Etobicoke
15.00
14.97
Imose Alexander
Iona Catholic - Mississauga
14.00
15.10
Olivia Carvalho
St. Joan of Arc - Mississauga
14.00
15.12
Sierra D?Souza
Meadowvale - Mississauga
13.50
15.14
Rachael Elmy
Iona Catholic - Mississauga
14.00
15.17
Naya Henry-Fagan
Clarkson - Mississauga
13.00
15.18
Jessica Cho
The Woodlands - Mississauga
14.00
15.26
Naomi Lewis
Ascension of Our Lord-Miss
14.92
15.36
Paula Frigo
Father John Redmond - Toronto
NT
15.57
Ceilidh Heramchuk
Mayfield - Brampton
14.00
15.66
Guneet Kaur
Harold M Brathwaite - Brampton
NT
15.67
Miral Qousi
Stephen Lewis - Mississauga
16.00
15.79
Nicole Pinto
Fr Michael Goetz - Mississauga
15.00
15.81
Claire Cunningham
Father John Redmond - Toronto
14.00
15.88
Jaida Burrell
Ascension of Our Lord-Miss
14.71
16.08
Alessia Priolo
Father John Redmond - Toronto
17.10
16.09
Valerie Sampoaio
St. Joan of Arc - Mississauga
14.50
16.11
Jennifer Stokes
Abbey Park - Oakville
15.00
16.12
Debbie Yadeta
St. Augustine - Brampton
14.30
16.20
Adviha Rath
Harold M Brathwaite - Brampton
NT
16.26
Vinita Bangera
Glenforest - Mississauga
16.00
16.33
Heba Hanif
Rick Hansen - Mississauga
15.96
16.44
Rebecca McConnell
Humberview - Bolton
NT
17.01
Alicia Vanderstarren
Abbey Park - Oakville
17.00
17.41
Kyrah Bowen
Brampton Centennial - Brampton
15.00
NT
Aminah Brown-Roopnarine
The Woodlands - Mississauga
14.00
NT
Melanie Nguyen
Port Credit - Mississauga
14.00
NT
Jasleen Banger
Harold M Brathwaite - Brampton
NT
NT
Diamond Mascoe
Turner-Fenton - Brampton
14.00
NT
Final
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Jillian Catton
Notre Dame - Brampton
12.04
12.18
Shailyn Pierre-Dixon
Mayfield - Brampton
13.34
13.59
Elise Schoenhofer
Lorne Park - Mississauga
13.64
13.60
Shai Cuffy
Our Lady of Mount Carmel-Missi
13.48
13.65
Jenae Hylton
St. Joan of Arc - Mississauga
13.27
13.89
Kyra Luke
St. Joan of Arc - Mississauga
13.75
13.92
Helen Dong
The Woodlands - Mississauga
13.67
14.20
Monique OConnor
Erindale - Mississauga
13.72
14.96
c
Last updated Thu, 28 Jun 2018 13:28:43
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en