trackdatabase.com logo







Midget Girls 100 Metre Dash

Preliminaries
Name Team/SchoolSeed TimePreliminariesWind
Tahlia ArneaudSt. Edmund Campion13.6012.91
Jermeka CostelloSt.Marguerite d'Youville-Bramp13.5512.99
Hannah ChristopheBramalea - BramptonNT13.13
Edna AmofahSt.Marguerite d'Youville-Bramp14.1313.15
Andriana TetenychPhilip Pocock - Mississauga13.5013.30
Teninla OladipoStreetsville S S14:00.0013.48
Cassandra LarinSt. Edmund Campion14.0013.58
Chelsea MacauleyBramalea - Brampton14.4013.58
Brittnie ChristieTurner-Fenton - BramptonNT13.67
Gabrielle Mills BrooksNotre Dame - Brampton14.0213.69
Osaru OmorunaSt. Augustine - Brampton13.8013.74
Samantha JamesSt. Michael S.S.14:00.0013.84
Janelle BryanMeadowvale - Mississauga14.5813.85
Cassadie AndrewsBrampton Centennial - Brampton15.0013.91
Latoya MalcolmBramalea - Brampton14:00.0014.15
Racheal AndersonRobert F. Hall - Caledon East13.7014.15
Cheyenne BentDavid Suzuki Secondary School14.5014.20
Lola OduyemiLorne Park - Mississauga14.8514.29
Brittany SmithErindale - Mississauga14.0014.31
Nikki YlaganFr Michael Goetz - Mississauga15.0014.31
Jamie CochraneGeorgetown - Georgetown14.0014.47
Jasmine SmileyStephen Lewis - Mississauga13.4014.53
Melissa WonforPort Credit - Mississauga13.2014.55
Tiffany SankeyTurner-Fenton - BramptonNT14.68
Natasha EvansCawthra Park - Mississauga13.8714.72
Molly SoloSt. Marcellinus - Mississauga15.5014.73
Keji NatanaOur Lady of Mount Carmel-Missi14.5014.74
Tatianna CarterBrampton Centennial - Brampton14.5014.81
Fawzyah AliClarkson - Mississauga14.0014.96
Stephania TurykPort Credit - Mississauga13.4014.99
Alyssa GagliardiSt. Marcellinus - Mississauga15.0015.03
Kayla MessierSt. Aloysius Gonzaga-Mississau14.0015.07
Belma ColakovicGlenforest - Mississauga15.0015.18
Sierra WhonderSt. Joseph - Mississauga14.0015.42
Alexandria CollymoreSt. Thomas Aquinas - Brampton15.0015.42
Alexia CamaraSt. Marcellinus - Mississauga15.5815.52
Arij AlarchiClarkson - Mississauga14.0015.73
Lisa AntoSt. Aloysius Gonzaga-Mississau16.0015.95
Danica GutierrezFr Michael Goetz - Mississauga15.5015.99
Tyra Bruce-HallCastlebrooke16.0016.31
Debora GegaPhilip Pocock - Mississauga15.8016.54
Alison GillandersMentor College - Mississauga18.1916.83
Amanda YakimoffMentor College - Mississauga17.6316.88
Daniella MarkusSt. Joseph - Mississauga15.0017.32
Shanae RandallDavid Suzuki Secondary School14.00DQ
Mai NguyenApplewood Hts - Mississauga16.50DNS
Maya DeGiorgisSt. Marcellinus - Mississauga15.00DNS
Shamika BrownSt. Marcellinus - Mississauga14.00DNS
Final
Name Team/SchoolPreliminariesFinalWindPoints
Hannah ChristopheBramalea - Brampton13.1312.9710
Jermeka CostelloSt.Marguerite d'Youville-Bramp12.9913.008
Tahlia ArneaudSt. Edmund Campion12.9113.126
Andriana TetenychPhilip Pocock - Mississauga13.3013.635
Edna AmofahSt.Marguerite d'Youville-Bramp13.1513.654
Teninla OladipoStreetsville S S13.4813.833
Cassandra LarinSt. Edmund Campion13.5813.902
Chelsea MacauleyBramalea - Brampton13.5814.171
Last updated Tue, 25 Jun 2013 15:27:34
 

Copyright © 2001-2018 trackDatabase.com All rights reserved.