Meet Info
Bill Crothers Invitational
May 10, 2018 to May 17, 2018
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male 1500 Metre Run (May 10)
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Pau Ilerbaig-Bajona
Univ of Toronto Schools - Toro
NT
4:28.33
10
Jaiden Wilson
Francis Libermann- Scarborough
4:55.00
4:39.66
8
Eric Szameitat
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
4:39.98
6
Liam Wiktorski
Aurora High School
NT
4:40.19
5
Dylan Evans
St. Michael's College School-
4:40.00
4:43.59
4
Nikita Neyshtadt
Aurora High School
NT
4:52.20
3
David Nebitko
Newmarket - Newmarket
NT
4:54.73
2
Ethan Campbell
St. Michael's College School-
4:40.00
4:57.86
1
Oscar Roy
St. Michael's College School-
4:35.00
4:58.68
Duncan Lamont
Monarch Park - Toronto
NT
5:02.93
Eric Tang
St. Elizabeth - Thornhill
NT
5:03.93
Ryan Kim
St. Michael's College School-
5:10.00
5:04.04
Sam Smoljan
St. Michael's College School-
5:05.00
5:06.16
Nana Prempeh
Cardinal Ambrozic - Brampton
5:00.00
5:07.06
Jaden Bennett
St. Joan of Arc - Maple
NT
5:09.51
Kyle Macri
Tommy Douglas Secondary School
NT
5:11.95
Kevin Zhang
Bill Crothers SS - Unionville
NT
5:13.29
Nevis Hunt
Country Day School - King City
NT
5:16.12
Colton Falkenberg
Country Day School - King City
NT
5:16.17
Vismay Sanghavi
Brampton Centennial - Brampton
5:05.00
5:17.57
Navraj Multani
Cardinal Ambrozic - Brampton
5:00.00
5:17.66
Diego Rodriguez
St. Elizabeth - Thornhill
NT
5:20.82
Victor Stroganov
Crestwood Preparatory Sr
NT
5:21.99
Roi Gil
Bill Crothers SS - Unionville
NT
5:22.44
Luca Riga
St. Joan of Arc - Maple
NT
5:23.17
Tyler Briggs
Monarch Park - Toronto
5:15.00
5:26.81
Adam Buttivant
St. Joan of Arc - Maple
NT
5:27.97
Erik Ellefson
De La Salle College - Toronto
NT
5:28.32
Anthony Beric
St. Michael's College School-
5:20.00
5:32.89
Matthew Akins
Tommy Douglas Secondary School
NT
5:36.31
Jason Fang
Dr.Norman Bethune - Agincourt
NT
5:36.74
William Byleveld
Sir William Mulock - Newmarket
NT
5:37.75
Javier Chen
Dr.Norman Bethune - Agincourt
NT
5:39.68
Filip Morariu
Cardinal Carter - Aurora
NT
5:40.08
Eric Yang
Bayview - Richmond Hill
NT
5:42.68
Chris Gu
Bur Oak S.S.
NT
5:47.07
Parth Bhatt
Tommy Douglas Secondary School
NT
5:47.50
Max Reeves
Aurora High School
NT
5:49.60
Jake Mcmillan
St. Andrew's College - Aurora
NT
5:58.37
Matthew Young
Bur Oak S.S.
NT
5:59.60
Cairo Cristante
Tommy Douglas Secondary School
NT
5:59.61
Allan Santana
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
6:06.47
Aungkan Dutta
Jean Vanier - Scarborough
NT
6:08.74
Daniel Lam
Sir William Mulock - Newmarket
NT
6:09.41
Ariel Glsroth
Westmount - Thornhill
NT
6:11.45
Jaden Said
Sir William Mulock - Newmarket
NT
6:12.35
Bo Lin Chen
Dr.Norman Bethune - Agincourt
NT
6:13.94
Dylan Gaon
Cardinal Ambrozic - Brampton
5:10.00
6:15.55
Cameron Teixeira
Thornlea - Thornhill
NT
6:15.75
Denny Hu
Country Day School - King City
6:30.00
6:16.42
Julian Granchelli
Tommy Douglas Secondary School
NT
6:24.80
Brandon Ly
Tommy Douglas Secondary School
NT
6:25.69
Thomas Guy
St. Michael's College School-
4:35.00
DNS
Bhavya Shah
Maple - Maple
NT
DNS
Myles DeCastro
St. Michael's College School-
4:35.00
DNS
Matthew Milic
St. Michael's College School-
4:30.00
DNS
Joseph Messina
St. Michael's College School-
5:00.00
DNS
Brendan Rourke
St. Michael's College School-
4:40.00
DNS
Adam Richey-Chelin
De La Salle College - Toronto
NT
DNS
Peter Chuchra
St. Michael's College School-
5:10.00
DNS
Brandon Young
Bur Oak S.S.
NT
DNS
Joshua Pereira
Bill Crothers SS - Unionville
NT
DNS
c
Last updated Mon, 21 May 2018 20:06:56
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en