Meet Info
ROPSSAA Track & Field 2006
May 9, 2006 to May 10, 2006
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Full Results PDF (332.36 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male 1500 Metre Run
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Evan Stevens
Lorne Park S S
NT
4:28.95
10
Kyle Essery
Loyola C S S
4:20.00
4:31.14
8
Taylor Reid
Mayfield S S
4:41.00
4:32.01
6
Eugene Osie
St Edmund Campion Secondary S
4:35.10
4:38.69
5
John Gallant
Cawthra Park S S
4:47.00
4:42.20
4
Ishfaque Ahmad
Central Peel S S
04.57
4:44.63
3
Stephen Fattore
St. Augustine S S
4:38.60
4:45.60
2
Zain Ahmed
St. Francis Xavier S S
NT
4:45.94
1
Josh Pitton
St. Aloysius Gonzaga
4:40.00
4:48.20
Michael Belhu
Fr. Michael Goetz
4:55.00
4:50.33
James Janas
Fr. Michael Goetz
5:00.00
4:50.51
Nelson Lebre
Fr. Michael Goetz
5:10.00
4:50.67
Alex Zuchelkowski
Turner-Fenton S S
4:50.00
4:51.07
Samandeep Bahugun
Harold M. Brathwaite Secondary
5:10.00
4:52.42
Akif Ozcan
Central Peel S S
NT
4:55.23
James Creavalle
The Humberview S
5:05.00
4:55.97
Garrett Morandi
The Humberview S
5:11.00
4:57.10
Cameron McLean-Bannon
Lorne Park S S
NT
4:57.79
Anthony Petrusa
Cardinal Leger S S
04.50
4:58.11
Des Cowan
Streetsville S S
NT
4:58.51
Colin Young
St Marcellinus Secondary Schoo
5:10.00
4:58.54
Kevin Lin
The Woodlands S S
4:45.00
4:59.41
Justin Smirlies
Our Lady of Mount Carmel
5:10.00
5:00.57
A.J. Amiel
St Edmund Campion Secondary S
4:51.00
5:03.92
Maciej Sosnowski
Loyola C S S
4:50.00
5:04.51
Brandon Smith-Palmer
Turner-Fenton S S
NT
5:05.51
Kurtis Martin-Sturmey
The Woodlands S S
4:45.00
5:06.17
Jeff MacDougal-Clumpus
Lorne Park S S
NT
5:07.25
Daniel Bright
Cardinal Leger S S
04.24
5:08.73
Corey Gomes
St. Aloysius Gonzaga
5:00.00
5:09.33
Gavin Macaulay
Port Credit S S
5:00.00
5:12.26
Geoff Elliott
The Woodlands S S
5:10.00
5:13.32
Thomas Kierstead
John Fraser S S
5:10.00
5:17.94
Jessie Waslowski
The Humberview S
5:15.00
5:19.60
Max Klambauer
Clarkson S S
5:09.00
5:20.98
Ioannis Partsalidis
John Fraser S S
2:30.00
5:22.38
Keith Childs
Brampton Centennial S S
NT
5:23.55
Cameron Moorehead
St Marcellinus Secondary Schoo
5:15.00
5:23.76
Ramzi Abdullah
Heart Lake S S
5:55.50
5:27.22
Damian Deshane
Central Peel S S
05.50
5:33.01
Gaurav Bhatt
Rick Hansen S S
NT
5:35.55
Tom Morris
Port Credit S S
5:30.00
5:40.86
Nick Degasperis
Mayfield S S
5:10.00
5:41.73
Dany Gergees
Iona C S S
NT
5:58.51
Ugee Kunasingham
Chinguacousy S S
5:15.10
SCR
Sajid Tarin
Rick Hansen S S
NT
SCR
Sean McMurray
St. Joan of Arc CHS
NT
SCR
c
Last updated Fri, 12 May 2006 8:13:34
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en