trackdatabase.com logo







Novice Girls 100 Metre Dash

Preliminaries
Name Team/SchoolSeed TimePreliminariesWind
Isabella GoudrosLeaside - Toronto12.0812.57
Martina IanakievMonarch Park - Toronto13.3113.41
Zaneta AnkrahCentral Technical - Toronto13.3513.76
Kayla StanberryNorthern - TorontoNT13.80
Akaliya NeilKipling Collegiate InstituteNT13.95
Janel AllinEtobicoke - IslingtonNT13.99
Wanda CrostaEtobicoke Arts - Toronto13.8014.04
Kathy MolinaRiverdale - TorontoNT14.04
Jade TateSilverthorn - EtobicokeNT14.08
Brianna FrancisYork Memorial - TorontoNT14.08
Jemma RahimanSilverthorn - Etobicoke13.9414.25
Dia SamuelHumberside - TorontoNT14.46
Jaya RoyLeaside - Toronto14.0014.47
Zonia CharlesEtobicoke Arts - Toronto14.3014.55
Samar MohamedHarbord - TorontoNT14.60
Rebecca BeckLakeshore - TorontoNT14.61
Kemora ManningEtobicoke Arts - TorontoNT14.70
Sarah NgHarbord - TorontoNT14.83
Azale IkuNorth Toronto - TorontoNT14.84
Alex MacosEtobicoke - IslingtonNT14.86
Sean LaiNorthern - TorontoNT14.90
Marina IschiropoulosEast York CINT14.93
Sophia AbiaraWest Humber - Rexdale14.5215.00
Brielle BrahamRiverdale - TorontoNT15.04
Ronmeka BrownSilverthorn - Etobicoke14.7715.06
Mya LaxNorthern - TorontoNT15.10
Trichana CampbellWestern Technical Commercial SNT15.29
Zora ZhengRichview - Islington15.0015.35
Stephanie SoRichview - Islington15.0015.43
Griffin SophiaMalvern - TorontoNT15.45
Zonka TholenEtobicoke Arts - Toronto14.3015.49
Emily Mijares-RudasForest Hill - TorontoNT15.82
Angela NgHarbord - TorontoNT15.96
Olivia DerisHumberside - TorontoNT16.00
Anneke de-Jongerosedale heights school of theNT16.06
Lauren SzewczukNorthern - TorontoNT16.14
Mahhik ButtMonarch Park - Toronto16.1016.14
Michelle CadorinLawrence Park - TorontoNT16.46
Kayla NegusJarvis - TorontoNT16.60
Rideeta ChowhanRiverdale - TorontoNT16.83
Ghadeer QadouraWestern Technical Commercial SNT16.86
Jataiya MorganNorth Toronto - TorontoNT16.86
Lesley PanRunnymede - TorontoNT17.26
Anza AimanMartingrove C.I.NT17.48
Amanda TianMarc Garneau - TorontoNTDNS
Hope BrewsterCentral Technical - Toronto14.35DNS
Letizia Manelli-GarriquesCentral Technical - TorontoNTDNS
Marie BoutinLawrence Park - TorontoNTDNS
Tiana LeeLawrence Park - TorontoNTDNS
Alyanne Andrade-rifaEtobicoke Arts - Toronto13.90DNS
Emily HuynhBloor - Toronto14.50DNS
Tseday DrudgeRiverdale - TorontoNTDNS
Chiara ZenulajEast York CI14.50DNS
Aliya AbdiSilverthorn - EtobicokeNTDNS
Ayoka DeSantos-Gutierrezrosedale heights school of theNTDNS
Delina AbrahamNorthern - TorontoNTDNS
Final
Name Team/SchoolPreliminariesFinalWindPoints
Isabella GoudrosLeaside - Toronto12.5712.5510
Martina IanakievMonarch Park - Toronto13.4113.418
Brianna FrancisYork Memorial - Toronto14.0813.826
Akaliya NeilKipling Collegiate Institute13.9513.824
Zaneta AnkrahCentral Technical - Toronto13.7613.842
Kayla StanberryNorthern - Toronto13.8013.871
Jemma RahimanSilverthorn - Etobicoke14.2513.95
Janel AllinEtobicoke - Islington13.9913.95
Jade TateSilverthorn - Etobicoke14.0814.06
Wanda CrostaEtobicoke Arts - Toronto14.0414.15
Kathy MolinaRiverdale - Toronto14.0414.21
Dia SamuelHumberside - Toronto14.4614.34
Zonia CharlesEtobicoke Arts - Toronto14.5514.47
Jaya RoyLeaside - Toronto14.4714.55
Rebecca BeckLakeshore - Toronto14.6114.60
Samar MohamedHarbord - Toronto14.6014.62
Last updated Fri, 25 May 2018 19:50:10
 

Copyright © 2001-2018 trackDatabase.com All rights reserved.