trackdatabase.com logo







Bantam Girls 100 Metre Dash

Preliminaries
Name Team/SchoolSeed TimePreliminariesWind
Lorryn FelixLeaside - TorontoNT13.24
Marwa SaleemMartingrove - Islington13.6213.60
Aoibheann BirchLeaside - TorontoNT13.70
Sydney CousinsYork Memorial - TorontoNT13.81
Megan McKyeNorthern - TorontoNT13.88
Makayla MoffettLawrence Park - TorontoNT14.08
Sarah AifuwaRunnymede - TorontoNT14.09
Aeleni ReidEast York - Toronto14.7814.09
Iyanah DouglasMonarch Park - Toronto13.9014.27
Daniella WaltersCentral Technical - Toronto14.3414.36
Emma CretuEtobicoke Arts - Toronto14.0014.37
Loma GrahamNorthern - TorontoNT14.56
Abby ScottNorthern - TorontoNT14.61
Arcadia LeeNorthern - TorontoNT14.68
Cienna NaccartoNorthern - TorontoNT14.69
Abigail KennedyEtobicoke Arts - Toronto14.2014.79
Latisha EdwardsNorthern - TorontoNT15.10
Mikayla EaglesonNorthern - TorontoNT15.20
Waverly ChowUrsula Franklin Acad - TorontoNT15.28
Tiyajah HamiltonWest Humber - Rexdale15.3115.32
Ruth LiUrsula Franklin Acad - TorontoNT15.33
Shanasha HenrySilverthorn - EtobicokeNT15.38
Perlishia NavidooNorthern - TorontoNT15.39
Diba HerdavyNorthern - TorontoNT15.40
Kennedy BenitezNorthern - TorontoNT15.45
Victoria AdarkwaHarbord - TorontoNT15.47
Thandika AshleyWest Humber - Rexdale14.4415.48
Isabel GibsonRichview - Islington14.6015.52
Renata YasmineLeaside - TorontoNT15.62
Anna SpeckSilverthorn - EtobicokeNT15.63
Yewande KareemMartingrove - IslingtonNT16.00
Tracy ObokoMartingrove - IslingtonNT16.25
Gabriella GoussiosRichview - Islington14.5016.40
Maddie AtkinsNorthern - TorontoNT18.56
Audrey KimUrsula Franklin Acad - Toronto00.15DNS
Natalie SooknananYork Memorial - TorontoNTDNS
Emma StevensonMalvern - TorontoNTDNS
Lucy CuthbertsonLeaside - TorontoNTDNS
Sophia SaratsiotisRosedale heights school of theNTDNS
Romona Jack-DouglasYork Memorial - TorontoNTDNS
Maliya RobinYork Memorial - TorontoNTDNS
Priya Wilcox-WilliamsYork Memorial - TorontoNTDNS
Breanna WilliamDanforth - TorontoNTDNS
Olivia RizakosLawrence Park - TorontoNTDNS
Elyse HermanNorth Toronto - TorontoNTDNS
Final
Name Team/SchoolPreliminariesFinalWindPoints
Lorryn FelixLeaside - Toronto13.2413.5710
Marwa SaleemMartingrove - Islington13.6013.868
Aoibheann BirchLeaside - Toronto13.7013.926
Sydney CousinsYork Memorial - Toronto13.8114.014
Megan McKyeNorthern - Toronto13.8814.152
Emma CretuEtobicoke Arts - Toronto14.3714.181
Makayla MoffettLawrence Park - Toronto14.0814.20
Loma GrahamNorthern - Toronto14.5614.34
Iyanah DouglasMonarch Park - Toronto14.2714.46
Arcadia LeeNorthern - Toronto14.6814.53
Aeleni ReidEast York - Toronto14.0914.54
Abby ScottNorthern - Toronto14.6114.62
Sarah AifuwaRunnymede - Toronto14.0914.64
Cienna NaccartoNorthern - Toronto14.6914.79
Abigail KennedyEtobicoke Arts - Toronto14.7914.89
Daniella WaltersCentral Technical - Toronto14.36DNS
Last updated Thu, 18 May 2017 17:39:52
 

Vulnerability Scanner

Copyright © 2001-2017 trackDatabase.com All rights reserved.