trackdatabase.com logo







Midget Girls 60 Metre Dash

Preliminaries
Name Team/SchoolSeed TimePreliminariesWind
Kayla EvansFrancis Libermann- ScarboroughNT08.13
Mekayla Wilson-JohnsonFrancis Libermann- ScarboroughNT08.44
Junia Campbell-ClarkeSt. Roch - Brampton08.7008.68
Sairis GarciaFrancis Libermann- ScarboroughNT08.76
Adolphine MandakuBirchmount Park - Scarborough08.8408.80
Faith AmoakoFather Henry Carr - Rexdale08.4408.84
Brianna NandramFrancis Libermann- ScarboroughNT08.90
Gabrielle CuffFrancis Libermann- ScarboroughNT08.98
Maryan ShakerFrancis Libermann- ScarboroughNT09.06
Analise ConnorSt. Maximilian Kolbe - AuroraNT09.07
Miracle AndersonFather Henry Carr - Rexdale08.8409.08
Deonthe CorbinSt. Roch - Brampton09.1109.10
Funmi OyaperoFather Henry Carr - Rexdale08.6509.10
Nicole CaetanoMarshall McLuhan - Toronto09.0309.14
Antonia BonaldiBishop Allen Academy-EtobicokeNT09.19
Olivia TonelliSt. Maximilian Kolbe - AuroraNT09.21
Alyssa PavaoSacred Heart - NewmarketNT09.23
Serina OgbeideFather Henry Carr - Rexdale08.6809.23
Jennifer OquindoMary Ward - Scarborough08.9009.24
Nadia AsongFather Henry Carr - Rexdale08.8509.31
Melina Felix-BerkeleySt. Roch - Brampton09.0009.43
Delaine GonzalezFrancis Libermann- ScarboroughNT09.44
Eliana OkonkwoFather Henry Carr - Rexdale08.9209.49
Sara StewartSt. Roch - Brampton09.6209.57
Kimyia MorganFather Henry Carr - Rexdale08.9209.68
Shanna AndrewFrancis Libermann- ScarboroughNT09.74
Helina DagnewWexford CSA- Scarborough09.0009.76
Yu Juan LinMary Ward - ScarboroughNT09.82
Teja MarkandeMary Ward - ScarboroughNT09.84
Kris FanSt. Maximilian Kolbe - Aurora09.5709.84
Melanda KhoshabaFather Henry Carr - RexdaleNT10.04
Eva ForrestSt. Maximilian Kolbe - AuroraNT10.06
Isabel JavierMary Ward - ScarboroughNT10.10
Trisha RosalesMary Ward - ScarboroughNT10.73
Clara GoySt. Maximilian Kolbe - Aurora10.8310.86
Sarita SamsoodeenSt. Roch - Brampton09.30DNS
Izabel Michalik-EixBishop Allen Academy-EtobicokeNTDNS
Jade Ibrahim-FigerouxFrancis Libermann- ScarboroughNTDNS
Ashley MathialaganFrancis Libermann- ScarboroughNTDNS
Nia HughesSt. Maximilian Kolbe - Aurora09.16DNS
Zoe PrizzonBishop Allen Academy-EtobicokeNTDNS
Sarah AgbaireSt. Roch - Brampton09.00DNS
Final
Name Team/SchoolPreliminariesFinalWindPoints
Kayla EvansFrancis Libermann- Scarborough08.1308.1010
Mekayla Wilson-JohnsonFrancis Libermann- Scarborough08.4408.398
Sairis GarciaFrancis Libermann- Scarborough08.7608.646
Junia Campbell-ClarkeSt. Roch - Brampton08.6808.745
Brianna NandramFrancis Libermann- Scarborough08.9008.764
Faith AmoakoFather Henry Carr - Rexdale08.8408.863
Adolphine MandakuBirchmount Park - Scarborough08.8008.892
Analise ConnorSt. Maximilian Kolbe - Aurora09.0708.941
Gabrielle CuffFrancis Libermann- Scarborough08.9808.94
Deonthe CorbinSt. Roch - Brampton09.1008.98
Antonia BonaldiBishop Allen Academy-Etobicoke09.1909.03
Funmi OyaperoFather Henry Carr - Rexdale09.1009.04
Nicole CaetanoMarshall McLuhan - Toronto09.1409.16
Miracle AndersonFather Henry Carr - Rexdale09.0809.19
Maryan ShakerFrancis Libermann- Scarborough09.0609.20
Olivia TonelliSt. Maximilian Kolbe - Aurora09.2109.34
Last updated Tue, 28 Mar 2017 10:54:08
 

Vulnerability Scanner

Copyright © 2001-2017 trackDatabase.com All rights reserved.