Meet Info
TDSSAA East Region
May 12, 2016 to May 13, 2016
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Female 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Jahnyl Donaldson-Howden
Birchmount Park - Scarborough
12.70
12.71
Tihana Williams
Albert Campbell - Agincourt
13.15
13.49
Kristina Kinnear
Sir John MacDonald - Agincourt
13.80
13.76
Kasia Cooper
Birchmount Park - Scarborough
14.00
14.47
Anyah Brown
Birchmount Park - Scarborough
14.00
13.66
Elicia Hughes-Hart
Birchmount Park - Scarborough
13.80
14.09
Emma Schwartz
Wexford CSA- Scarborough
NT
14.30
Joelle Johnson
Lester B. Pearson- Scarborough
NT
14.57
Kiara Leveridge
Stephen Leacock - Agincourt
NT
14.74
Allison Stone
West Hill - West Hill
14.45
14.76
Kiana Cooke
Birchmount Park - Scarborough
14.75
14.81
Jamie Librea
Sir John MacDonald - Agincourt
14.93
14.88
Ursheille Vasantharaj
Sir Oliver Mowat - West Hill
NT
15.01
Alyssa Krogh
R.H. King Academy
14.51
15.02
Teanna Peters
Cedarbrae - Scarborough
NT
15.14
Brianna Terrelonge
Stephen Leacock - Agincourt
NT
15.29
Yashwini Ravinthiran
Agincourt - Agincourt
NT
15.35
Wishnida Janvier
David & Mary Thompson-Scarboro
NT
15.49
Shirnelda Kamakie
West Hill - West Hill
15.45
15.64
Jennifer Huang
Dr.Norman Bethune - Agincourt
15.97
15.73
D'oni Jones
David & Mary Thompson-Scarboro
NT
15.76
Karen Zhang
Agincourt - Agincourt
NT
15.80
Junell Antwi
Wilfrid Laurier- Scarborough
14.80
15.90
Manjula Bhandari
Wexford CSA- Scarborough
15.00
16.12
Jenny Lai
Wexford CSA- Scarborough
14.00
16.55
Fiona Dao
Cedarbrae - Scarborough
NT
16.59
Hima Bindu Mudda
Agincourt - Agincourt
NT
16.68
Christina Emmanouil
Wexford CSA- Scarborough
14.00
17.08
Nudreine Deril
Wilfrid Laurier- Scarborough
15.50
17.64
Tracy Wang
Wexford CSA- Scarborough
18.00
18.59
Faria Azad
R.H. King Academy
13.70
DNS
Sian Duggan
Wexford CSA- Scarborough
14.00
DNS
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Jahnyl Donaldson-Howden
Birchmount Park - Scarborough
12.71
12.72
10
Tihana Williams
Albert Campbell - Agincourt
13.49
13.64
8
Anyah Brown
Birchmount Park - Scarborough
13.66
13.70
6
Kristina Kinnear
Sir John MacDonald - Agincourt
13.76
13.83
5
Elicia Hughes-Hart
Birchmount Park - Scarborough
14.09
14.17
4
Kasia Cooper
Birchmount Park - Scarborough
14.47
14.22
3
Joelle Johnson
Lester B. Pearson- Scarborough
14.57
14.77
2
Emma Schwartz
Wexford CSA- Scarborough
14.30
14.80
1
c
Last updated Fri, 13 May 2016 19:55:24
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en