Meet Info
ROPSSAA Special Needs
Track and Field Meet
May 19, 2010 to May 20, 2010
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (253.06 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
ROPSSAA Special Needs
Track and Field Meet
Female Long Jump (Running)
Performance List
Bib
Name
Team/School
Seed (H/L)
1.
620
Ceara Tserepas
St. Marcellinus - Mississauga (
Mississauga
)
ND
2.
606
Heather Stordy
St. Joseph - Mississauga (
Mississauga
)
ND
3.
147
Osato Imafidon-Taiwo
Central Peel - Brampton (
Brampton
)
ND
4.
151
Dilaksha Nagendran
Central Peel - Brampton (
Brampton
)
ND
5.
388
Michelle Prybylo
Our Lady of Mount Carmel-Missi (
Mississauga
)
ND
6.
382
Kelly Gallagher
Our Lady of Mount Carmel-Missi (
Mississauga
)
ND
7.
336
Emily Carson
North Peel - Brampton (
Brampton
)
ND
8.
343
Falguni Patel
North Peel - Brampton (
Brampton
)
ND
9.
342
Karolena Lauppe
North Peel - Brampton (
Brampton
)
ND
10.
344
Bethany Stewart
North Peel - Brampton (
Brampton
)
ND
11.
346
Marie Anna Winzer
North Peel - Brampton (
Brampton
)
ND
12.
334
Xaysha Barnam
North Peel - Brampton (
Brampton
)
ND
13.
690
Lisa Huynh
Team Woodlands (
Mississauga
)
ND
14.
220
Angeline Mandrapilias
Gordon Graydon (
Mississauga
)
ND
15.
303
Katrina Erb
Loyola - Mississauga (
Mississauga
)
ND
16.
369
Nickesha Kong
Notre Dame - Brampton (
Brampton
)
ND
17.
6
Razzan Ba Haroon
Applewood Acres (
Mississauga
)
ND
18.
619
Luciana Figueiredo
St. Marcellinus - Mississauga (
Mississauga
)
ND
19.
617
Jennifer Cresswell
St. Marcellinus - Mississauga (
Mississauga
)
ND
20.
616
Christina Chiofalo
St. Marcellinus - Mississauga (
Mississauga
)
ND
21.
615
Sandra Atto
St. Marcellinus - Mississauga (
Mississauga
)
ND
22.
705
Evelyn Lee
West Credit Panthers (
Mississauga
)
ND
23.
698
Dru Barrett
West Credit Panthers (
Mississauga
)
ND
24.
107
Hailey Hosick
Ascension of Our Lord-Miss (
Mississauga
)
ND
25.
223
Kalina Pejda
Gordon Graydon (
Mississauga
)
ND
26.
272
Jennifer Raposo
Iona Catholic Secondary School (
Mssissauga
)
ND
27.
664
Ivie Egud
St. Roch C.S.S - Brampton (
Brampton
)
ND
28.
522
Nya Wilson-Fable
Rick Hansen - Mississauga (
Mississauga
)
ND
29.
534
Shanyka Campbell-Brown
Sandalwood Heights - Brampton (
Brampton
)
ND
30.
521
Lindsay Robichaud
Rick Hansen - Mississauga (
Mississauga
)
ND
31.
520
Sara Al Subihi
Rick Hansen - Mississauga (
Mississauga
)
ND
32.
22
Tiann Thomas-Walford
Applewood Acres (
Mississauga
)
ND
Last updated Mon, 09 May 2011 17:44:41
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en