Meet Info
ROPSSAA Special Needs
Track and Field Meet
May 19, 2010 to May 20, 2010
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (253.06 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
ROPSSAA Special Needs
Track and Field Meet
Female Target Throw
Performance List
Bib
Name
Team/School
Seed (H/L)
1.
55
Leeza Buis
Applewood School (
MISSISSAUGA
)
ND
2.
67
Lisa Marie Rosa
Applewood School (
MISSISSAUGA
)
ND
3.
52
Shannon Basterfield
Applewood School (
MISSISSAUGA
)
ND
4.
56
Sandra Clark
Applewood School (
MISSISSAUGA
)
ND
5.
62
Sarin Kendirjian
Applewood School (
MISSISSAUGA
)
ND
6.
47
Sana Alvi
Applewood School (
MISSISSAUGA
)
ND
7.
50
Aroosa Aslam
Applewood School (
MISSISSAUGA
)
ND
8.
51
Melissa Basic
Applewood School (
MISSISSAUGA
)
ND
9.
68
Jessica Welsh
Applewood School (
MISSISSAUGA
)
ND
10.
49
Shannon Anderson
Applewood School (
MISSISSAUGA
)
ND
11.
64
Lauren MacDonald
Applewood School (
MISSISSAUGA
)
ND
12.
60
Lily Hu
Applewood School (
MISSISSAUGA
)
ND
13.
70
Vanessa Zammit
Applewood School (
MISSISSAUGA
)
ND
14.
665
Natalia Martinez
St. Roch C.S.S - Brampton (
Brampton
)
ND
15.
63
Purwa Khizar
Applewood School (
MISSISSAUGA
)
ND
16.
216
Nicki Fraser
Gordon Graydon (
Mississauga
)
ND
17.
219
Samantha Graham
Gordon Graydon (
Mississauga
)
ND
18.
224
Claudia Viveiros
Gordon Graydon (
Mississauga
)
ND
19.
599
Veronica Habel
St. Joseph - Mississauga (
Mississauga
)
ND
20.
603
Patricia Osinski
St. Joseph - Mississauga (
Mississauga
)
ND
21.
547
Chelsie Chong
St. Augustine - Brampton (
Brampton
)
ND
22.
566
Nancy Demedeiros
St. Edmund Campion (
Brampton
)
ND
23.
19
Alexandra Nolin
Applewood Acres (
Mississauga
)
ND
24.
536
Comfort Gyimah
Sandalwood Heights - Brampton (
Brampton
)
ND
25.
490
Shawna Freitas
Philip Pocock - Mississauga (
Mississauga
)
ND
26.
701
Manveen Gill
West Credit Panthers (
Mississauga
)
ND
27.
46
Haneen Abdel-Majid
Applewood School (
MISSISSAUGA
)
ND
28.
412
Sabrina James
Parkholme School (
Brampton
)
ND
29.
544
Morayo Awosedo
St. Augustine - Brampton (
Brampton
)
ND
30.
545
April Baker
St. Augustine - Brampton (
Brampton
)
ND
31.
674
Jeanine Phillips
St. Thomas Aquinas - Brampton (
Brampton
)
ND
32.
429
Aretha Walker
Parkholme School (
Brampton
)
ND
33.
426
Tanya Sparkes
Parkholme School (
Brampton
)
ND
34.
427
Robyn Turjanica-Bremner
Parkholme School (
Brampton
)
ND
35.
707
Henna Sheikh
West Credit Panthers (
Mississauga
)
ND
36.
381
Rita Dimaano
Our Lady of Mount Carmel-Missi (
Mississauga
)
ND
37.
383
Kasia Gurski
Our Lady of Mount Carmel-Missi (
Mississauga
)
ND
38.
390
Kristen Tingson
Our Lady of Mount Carmel-Missi (
Mississauga
)
ND
39.
53
Jodi Batchelor
Applewood School (
MISSISSAUGA
)
ND
Last updated Mon, 09 May 2011 17:44:41
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en